Janitza UMG 604-PRO
Аналізатор потужності

Аналізатор потужності UMG 604-PRO – сучасний аналізатор мережі з широкими можливостями управління та комунікації. Це більше, ніж просто функціональний вимірювальний пристрій. Крім безпосередніх вимірювань якості напруги мережі, прилад працює як реєстратор перехідних процесів, електричний лічильник (кВт·ч, квар·ч), аналізатор гармонік, програмований логічний контролер, здійснює моніторинг стану мережі з реєстрацією даних і подій, застосовується для оптимізації пікових навантажень.

Janitza UMG 604-PRO

  • Провідний прилад у системах енергетичного менеджменту (наприклад, ISO 50001)
  • Вимірювання, моніторинг та контроль електричних параметрів у розподільчих мережах
  • Облік параметрів електроспоживання
  • Контроль якості електроенергії (гармоніки, короткочасні переривання, перехідні процеси, пускові струми тощо)
  • Завдання управління залежно від досягнутих виміряних або граничних значень
  • Оптимізація пікового навантаження
  • Шлюз Ethernet для підлеглих точок вимірювання
  • Віддалений контроль споживачів

Аналізатор потужності

Гармоніки виникають внаслідок роботи обладнання з нелінійною характеристикою, наприклад трансформатори, енергозберігаючі лампи, перетворювачі частоти, силове електронне обладнання.

Несинусоїдальні струми, що виникають у таких електроустановках, можуть фатально впливати на обладнання, що працює. Аналізатор UMG 604-PRO дозволяє виявити та зареєструвати такий зворотний зв’язок для подальшого аналізу та розробки відповідних заходів.

Власний веб-сервер для кожного приладу дозволяє перегляд та керування широким спектром виміряних даних у зручному для користувача форматі прямо в інтернет-браузері.

Можливе налаштування надсилання повідомлень по e-mail, а також отримання архівних даних, графіків подій та інше. інформації безпосередньо з веб-сервера пристрою.

Контроль якості напруги

Функції контролю якості напруги мережі: аналіз вищих гармонік струму і напруги до 40-ої, асиметрія, коефіцієнт нелінійних спотворень THD -U/THD-I, несиметрія по нульовій/прямій/зворотній послідовності фаз, короткочасні переривання (від 20 мс), вимірювання та збереження в пам’яті перехідних процесів (> 50 мкс), пускових струмів.

UMG 604-PRO зберігає в пам’яті всі значення параметрів мережі протягом тривалого часу для подальшого їх аналізу.

128-мегабайтна пам’ять на UMG 604-PRO дозволяє записувати близько 5000000 значень. При цьому пам’ять можна вільно конфігурувати під специфіку системи.

Схема соединений

Шлюз Ethernet-Modbus можна використовувати для простої інтеграції Modbus RTU-пристроїв, які будуть підпорядковані UMG 604-PRO в архітектурі Ethernet та задіяні у централізованій системі контролю якості енергії або системі енергоменеджменту.

Подібна комутація можлива також через інтерфейс Modbus RTU для пристроїв з однаковими форматами файлів та відповідними кодами функцій.

Багато вимірювальних приладів UMG мають вбудований пристрій з типовими діапазонами запису до 2 років. 128-мегабайтна пам’ять на UMG 604-PRO може записувати близько 5000000 значень. У цьому пам’ять можна вільно конфігурувати під специфіку системи.

Реєстрація подій

Подіями вважаються короткочасні підвищення або провали напруги, кидки струму, короткочасні переривання UMG 604-PRO можуть записувати та обробляти подібні події з періодом 20 мс та перехідні процеси з періодом 50 мкс.

Таким чином можуть бути ідентифіковані та проаналізовані всі події в мережі, які могли спричинити порушення в роботі обладнання на об’єкті.

Основні технічні характеристики аналізатора потужності

Зміна напруги
Частота
Вищі гармоніки до 40-ї
Короткочасні переривання (від 20 мс)
Перехідні процеси (> 50 мкм)
Пускові струми ( >20 мс)
Несиметрія
Сигнали управління

Profibus (DP/V0)
Modbus (RTU, UDP, TCP, шлюз)
TCP/IP
BACnet (додатково)
HTTP (вільна конфігурована головна сторінка)< br />FTP (передача файлів)
SNMP
TFTP (автоматична конфігурація)
NTP (тимчасова синхронізація)
SMTP (електронна пошта)
DHCP

Ethernet
RS232
RS485

Енергія: Клас 0,5S (…/5 A)
Струм: 0,2 %
Напруга: 0,2%

Мережі IT, TN, TT
1-, 2-, 3- та 4-фазні мережі
До 4-х однофазних мереж

128 МБ флеш-пам’яті

Jasic®

Безкоштовне ПЗ GridVis®, базова версія

Імпульсний вхід
Логічний вхід
Контроль стану
Переключення HT/NT

Імпульсний вихід кВт-год/реакт. кВА-ч
Комутаційний вихід
Вихід для граничного значення
Логічний вихід (можливість розширення за допомогою модулів вводу/виводу)

PT100
PT1000
KTY83
KTY84

До 64 ступенів відключення

Документація аналізатора потужності

Інструкція з експлуатації

ПЗ GridVis. Швидкий запуск

Зв’яжіться з нами

Залиште заявку, розкажіть нам про задачу

Використовуєте комплексний енергоменеджмент? Чи Вам потрібен лише один аналізатор потужності? Чи необхідна консультація щодо Janitza UMG-604? Зверніться до нас сьогодні - ми пропонуємо оптимальне рішення.